پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد(sobhekherad.ir)

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری صبح خرد مدیر کل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد با همراهی مدیران آموزش وپرورش شهرستانها ومناطق از مناطق زلزله زده شهرستان دنا وشهر سیسخت بازدید نمودند.

در این بازدید از منازل مسکونی فرهنگیان آسیب دیده وخانواده های آنها وهمچنین از وضعیت اسکان و شرایط زندگی فعلی بازدید بعمل آمد.

مدیرکل آموزش وپرورش در این بازدید ضمن ابراز همدردی ودلجویی از خانواده های آسیب دیده گفت ما تمام توان خود را برای هرچه سریعتر سامان گرفتن همکاران فرهنگی آسیب دیده به کار خواهیم بست تا این قشر زحمتکش کمتر دررنج وعذاب باشند.

هادی زارع پور ضمن بیان اینکه بسیاری از منازل مسکونی فرهنگیان در این حادثه دچار صدمات شدیدی شده اند وهمچنین تعدای از فرهنگیان دچار صدمه جسمی شده اند گفت به کمک همکاران فرهنگی شهرستانها ومناطق کمکهای نقدی وغیر نقدی جمع آوری شده است که انشالله به زودی در اختیار آسیب دیدگان فرهنگی قرار خواهد گرفت .

زارع پور گفت متاسفانه در این زلزله ۳۱۷ باب منزل مسکونی فرهنگیان و۶۰ مدرسه شهری وروستایی از ۳۰ تا۱۰۰ درصد تخریب شده است .

وی همچنین گفت:جهت اسکان اضطراری دو مدرسه با ۴۰ اتاق و تجهیزات گرمایشی در سی‌سخت اختصاص یافت.

به گفته وی ۸ هزار و ۴۸۳ دانش آموز در مدارس دنا تحصیل می کنند و تعداد ۸۷۶ نفر فرهنگی شاغل و ۷۰۳ نفر بازنشسته فرهنگی در این شهرستان وجود دارد.

مدیر کل آموزش وپرورش به همراه مدیران وروسای شهرستانها ومناطق ضمن دیدار بانماینده ولی‌فقیه ورئیس سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد از وضعیت وروند کمک رسانی به مردم زلزله زده قرار گرفت.

 

 

 

 

 

پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :