تاریخ انتشار : دوشنبه 3 مرداد 1401 - 14:27

انتقاد مدیرورزش و‌جوانان چرام از عملکرد کمیته برنامه ریزی شهرستان؛

ورزش چرام مظلوم مظلوم واقع شد/با این اعتبار پروژه های ورزشی چرام تعطیل می شود./امیدی به تکمیل استادیوم ورزشی چرام نیست

ورزش چرام مظلوم مظلوم واقع شد/با این اعتبار پروژه های ورزشی چرام تعطیل می شود./امیدی به تکمیل استادیوم ورزشی چرام نیست
وی با انتقاد از شرایط بودجه ای ورزش چرام گفت :امسال 300میلیون تومان گذاشتن که طبق تجربه سالهای قبل از این مبلغ شاید 20تا 30درصد تخصیص داده شود که عملا هیچ کاری نمی شود انجام داد .

مدیر ورزش و جوانان شهرستان چرام از اعتبارات بخش ورزشی در کمیته برنامه ریزی چرام انتقاد کرد. 

به گزارش“صبح خرد”؛عصر دیروز ۲مردادماه ۱۴۰۱ نشست کمیته برنامه ریزی شهرستان چرام برگزار شد

محمدی مدیرورزش و جوانان شهرستان چرام در اعتراض به نحوه بودجه بندی به حوزه ورزش و عدم توجه به زیرساخت های ورزشی چرام و جوانان این شهرستان گفت :علیرغم همه رایزنی ها و توضیحات آلارم در خصوص مشکلات بخش ورزش با معاون عمرانی فرمانداری چرام اما متاسفانه امسال فقط ۳۰۰میلیون تومان به بخش ورزش اختصاص دادند که نسبت به پارسال کاهش داشت.

 

وی بیان کرد:با این اعتبار ۳۰۰میلیونی که قطعا بخش کمی از آن تخصیص داده می شود پروژه های چمن مصنوعی روستاهای دم دره؛بردیان؛شیخ حسین و پروژه تکمیل استادیوم ورزشی چرام و سالن چند منظوره سرفاریاب همه تعطیل می شوند.

محمدی با اشاره به اینکه پیمانکاران همین الان مطالباتی از اداره کل دارند تاکید کرد:ما پارسال ۸۵۰میلیون تومان برای تکمیل استادیوم ورزشی مصوب کردیم که متاسفانه از این مبلغ فقط ۲۵۰میلیون تومان تخصیص داده شد که آن بابت مطالبات پیمانکار پرداخت شد.

وی با انتقاد از شرایط بودجه ای ورزش چرام گفت :امسال ۳۰۰میلیون تومان گذاشتن که طبق تجربه سالهای قبل از این مبلغ شاید ۲۰تا ۳۰درصد تخصیص داده شود که عملا هیچ کاری نمی شود انجام داد .

وی با اشاره به اینکه در شهرستان های همجوار ما اعتبار ی چندین برابر اعتبار شهرستان چرام در بخش ورزش گذاشتن که با این اعتبار امیدی به تکمیل ورزشگاه چرام نیست .

وی با اشاره به صحبت آقای شهابی در جلسه که در بحث اوقاف ۱/۶۰۰میلیارد و ششصد میلیون تومان گذاشتن که مردم می توانند به مساجد کمک کنند اما متاسفانه برای ورزش و خیل عظیم جوانان چرام ۳۰۰میلیون تومان گذاشتند بعد انتظار داریم آسیب های اجتماعی بخش جوانان ما کم شود .

محمدی گفت با این نگاه مسئولان متاسفانه ورزش چرام مظلوم واقع شد و ورزشکاران چرام هم با این شرایط دلسرد می شوند.

وی خواستار تجدیدنظر نسبت به اعتبارات ورزش چرام و افزایش اعتبارات شد تا ما هم شرمنده جوان این شهرستان نباشیم .

محمدی گفت :بیشترین تعداد حضور تماشاگر فوتبال در مسابقات فوتبال چرام است اما متاسفانه هنوز صندلی ورزشی نصب نشده و ورزشگاه چرام هنوز به روش سنتی آبیاری می شود.

پیست ورزشگاه تکمیل نیست و ورزشکاران در شرایط سختی می باشند که انتظار داریم فرماندار محترم ؛نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و مجموعه استانداری و برنامه و بودجه نگاه ویژه ای به توسعه و تکمیل زیرساخت های ورزشی چرام داشته باشند .

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.