تاریخ انتشار : شنبه 13 خرداد 1402 - 17:13

سرزده،سرزده!

بازدید سرزده استاندار کهگیلویه و بویراحمد و اظهار رضایت از عملکرد ۲ مدیر

بازدید سرزده استاندار کهگیلویه و بویراحمد و اظهار رضایت از عملکرد ۲ مدیر
استاندار کهگیلویه و بویراحمد در بازدید از اداره امور اقتصادی و دارایی و مالیاتی کهگیلویه و بویراحمد از عملکمرد این دو دستگاه اداری ابراز رضایت کردند.

به گزارش “صبح خرد“سید علی احمدزاده استاندار کهگیلویه و بویراحمد صبح امروز به صورت سرزده از دو اداره امور مالیاتی و همچنین اقتصاد و دارایی استان کهگیلویه و بویراحمد بازدید کرد و با حضور در تمامی واحدهای این دو دستگاه علاوه بر خوش و بش با کارکنان جویای مشکلات و خواسته‌های کارمندان اداره دارایی و مالیاتی شد.
در این بازدید استاندار کهگیلویه و بویراحمد از عملکرد مدیران این دو دستگاه را برسی و از هر دو دستگاه رضایت داشتند.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کهگیلویه و بویراحمد هم در این دیدار به کسب یک رتبه مهم از سوی اقتصادی و دارایی استان اشاره کرد و گفت: در خصوص صدور مجوزهای کسب و کار رتبه دوم کشوری را بعد از استان ایلام به خود اختصاص داده ایم.
همچنین در موضوع مالیاتی هم اینگونه عنوان شد که مالیات ها به خوبی در استان وصول شده و مازاد درآمد در استان داشته‌ایم بدون اینکه به کسب و کارهای خرد فشار وارد شود و بیشتر مالیات‌های وصول شده از شرکت‌هایی بوده که تا قبل از این فرار مالیاتی داشتند

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در خصوص مرکز خدمات سرمایه گذاری کارهای خوبی انجام شده و ساختمان آن در ساختمان خزانه مستقر است یادآور شد که این ساختمان ها از یکدیگر تفکیک خواهد شد تا مرکز خدمات سرمایه گذاری با فراغ بال بهتر و بیشتری بتواند در روزهای زوج که نمایندگان دستگاه ها در آن گرد هم می‌ایند پاسخگوی مشکلات سرمایه‌گذاران باشند.
شریف‌پور گفت: کتاب فرصت های سرمایه گذاری را تدوین کردیم ۵۰ فرصت شناسایی شده و بیست فرصت هم تایید شدند و به زبان فارسی و انگلیسی آنها را در دستور کار قرار داده‌ایم که زبانهای روسی و عربی را نیز در دستور کار داریم.
در دیدار استاندار کهگیلویه و بویراحمد همچنین عنوان شد که اداره امور مالیاتی استان کهگیلویه و بویراحمد از رتبه ۱۹ به رتبه اول کشور در رسیدگی به پرونده‌ها رسیده و استاندار کهگیلویه و بویراحمد هم در این دیدار تاکید کرد اگر کار خوبی در این دو دستگاه انجام شده به واسطه عزم جهادی و روحیه خوب و انقلابی مدیران این دو دستگاه است که آرامش خوبی در میان کارمندان و کارکنان آنها دیده می شود.
استاندار در این دیدار از مسئولان دو دستگاه خواست تا موضوع رفاهیات کارکنان خود را مد نظر قرار دهند و به درخواست فراهم کردن اماکن ورزشی برای آنها رسیدگی شود تا خواسته کارکنان از جمله کارکنان خانم این دستگاه‌ها اجابت شود تا با روحیه بهتری به مردم خدمات ارایه دهند.

استاندار همچنین با بیان اینکه کارمندان خزانه باید جای خوب و مرتبی داشته باشند گفت: آنها با پول و اعتبارات سر و کار دارند و باید عزت آنها مد نظر قرار گیرد اگر کارمند ناراضی باشد حتماً ارباب رجوع هم ناراضی خواهد شد لذا باید فضای اداری مناسبی برای آنها تدارک دیده شود.

در پایان  به صورت چهره به چهره استاندار پای در دل  کارکنان و ارباب رجوع های هر دو اداره نشست و جهت بر طرف شدن مشکلات هر دو قشر مراتب لازم را انجام دادند.  

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.