تاریخ انتشار : جمعه 17 فروردین 1403 - 1:12

پاسخ موحد به صبح خرد؛

از واکنش موحد به مشکلات مدیریتی در اداره راه و شهرسازی چرام تا انتقاد از تیم اقتصادی دولت و بی ثباتی در بازار/سد آبریز و پتروشیمی چرام اجرایی می شود

از واکنش موحد به مشکلات مدیریتی در اداره راه و شهرسازی چرام تا انتقاد از تیم اقتصادی دولت و بی ثباتی در بازار/سد آبریز و پتروشیمی چرام اجرایی می شود
موحد با انتقاد شدید از شرایط اقتصادی مردم گفت : وضعیت موجود غیرقابل تحمل است و الان این شرایطی که می بینم در حوزه بازار و‌نان مردم ؛زندگی مردم و امکاناتی که مردم روزمره با آن سر و کار دارند یک ناهماهنگی و بی ثباتی به تمام معنا وجود دارد.

سبد محمد موحد نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد تیم اقتصادی دولت گفت : یک ناهماهنگی و بی ثباتی به تمام معنا وجود دارد.

به گزارش“صبح خرد” ازچرام؛سید محمد موحد عصر روز ۱۶فرودین ماه ۱۴۰۳به همراه دکتر جاودان سیرت از پروژه بیمارستان چرام بازدید کرد

نماینده مردم شهرستان های چهارگانه در مجلس شورای اسلامی در حاشیه این بازدید در گفت و گو با صبح خرد به سوالات این پایگاه خبری پاسخ داد .

وی در پاسخ به اولین سوال در خصوص مشکلات و بلاتکلیفی مدیریتی در اداره راه و شهرسازی چرام و استفاده از اهرم نظارتی برای رفع این مشکل گفت :این وظیفه نماینده نیست در مسائل عزل و نصب دخالت کند و یکی از مواردی است که بنده در کارنامه ام نشان داده ام ؛اما به عنوان اینکه در نبود یک مدیر یا ضعف یک مدیر مردم آسیب می بینند و مشکل برای مردم درست شود ما وظیفه نظارتی ایجاب می کند که پیگیری کنیم در آن مسئولیتی که متوجه آقایان هست انجام وظیفه بکنند و من حتما این مطلب را دنبال می کنم که این کار عملی شود.

(گفتنی است علیرغم پاسخگویی سید محمدموحد در این خصوص اما فرماندار چرام از پاسخ‌گویی در این موضوع طفره رفت که این رسانه گریزی توفیقیان همیشه مشهود بوده است)

سید محمد موحد در پاسخ به سوال “صبح خرد” در خصوص آخرین وضعیت پتروشیمی دشت آهوباز چرام واقع در اراضی روستاهای سردره(امامزاده بی بی رسیده)و دمدره اظهارداشت : ما قبل از عید و قبل از انتخابات مجلس یک نشست در نهاد ریاست جمهوری با حضور معاون اجرایی رئیس جمهور؛هلدینگ خلیج فارس ؛معاون وزیردر امور پتروشیمی ها ؛معاون اقتصادی استانداری و پیمانکار شرکت پتروامید و بقیه دست اندرکاران داشتیم.

وی افزود : مهم ترین معضل که سرمایه گذار مطرح کرد که می گفت اگر قرار باشد ما در طول سال ۸ماه خوراک (گاز)به نام بدهند و ۴ماه بدون گاز مقرون بصرفه نیست و باید سقف بالاتر برود و به هر نحوی که شد ۱۰ماه خوراک باید باشد که این موضوع به وزارت نفت ابلاغ شد که انشالله امیدواریم این مشکل حل شود و زمینه اجرایی آن فراهم شود.

سید محمد موحد در پاسخ به این سوال پایگاه خبری که جنابعالی در شروع به کار این دولت و رای اعتماد در مجلس از این دولت و وزرای به عنوان انقلابی ترین و علمی ترین دولت بعداز انقلاب نام بردید اما مشکلات اقتصادی و معیشتی باعث مشکلات زیادی برای مردم شده است چه برنامه ها و راهکاری در مجلس برای برون رفت از این مشکلات دارید ؟

وی بیان کرد : من همین الان از نظرم عدول نکردم اما معنایش این نیست که بنده انتقادم را به این دولت مطرح نکنم و در همین حدود کمتر از یک ماه یک مصاحبه ای داشتم و مفصل به مجموعه دولت مخصوصا تیم اقتصادی دولت رئیسی حمله کردم الان هم حمله می کنم.

موحد با انتقاد شدید از شرایط اقتصادی مردم گفت : وضعیت موجود غیرقابل تحمل است و الان این شرایطی که می بینم در حوزه بازار و‌نان مردم ؛زندگی مردم و امکاناتی که مردم روزمره با آن سر و کار دارند یک ناهماهنگی و بی ثباتی به تمام معنا وجود دارد و به نظرم یکی از کارهایی که مجلس در اولین روز افتتاح باید انجام بدهد فراخوان تیم اقتصادی به مجلس و آنها را بیاورد و توضیح بخواهند و این وضعیت غیرقابل تحمل است و دولتی که عنوان دولت انقلابی را از ولایت گرفته این دولت باید ثابت کند و این معنا نیست که همه چیز یله و‌ رها بشه؛دولت انقلابی جای خود اما مشکلات مردم را نمی توانیم نادیده بگیریم.

نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوالی در خصوص مطالبه مردم و احداث سد آبریز گفت : سد آبریز آنچه ما دنبال کردیم براساس پیگیری های استاندار و بنده و مدیر آب منطقه ای ما امیدواریم عملیات آن به زودی اجرا شود.

براساس این گزارش وجه تمایز موحد با نماینده عالی دولت در چرام در این است که موحد با صبر و حوصله به سوالات پاسخ می دهد اما فرماندار از پاسخگویی  به رسانه گریزان است که نشان می دهد دولت رئیسی در این مقوله در چرام با ضعف شدیدی روبرو است و توانایی اقناع عمومی و پاسخ به افکار عمومی را فرماندار چرام ندارد که همین عامل  نارضایتی بخش زیادی از مردم را درپی داشته است که این فرماندار در پیگیری مشکلات مردم و پاسخگویی به آنها ناتوان است.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 7 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 7
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

ناشناس یکشنبه , ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ - ۹:۲۴

بعداز‌ ۴۵سال. از‌ عمر‌ انقلاب‌ و۲۸سال‌ نمایندگی‌ شما‌ فروختن‌ ابهای‌
چرا‌ قطع‌ جاده‌ های‌ ارتباطی حالا‌ یاد‌ چرام‌ افتادی‌ دله‌ کهنه‌ ‌ چرام‌ دله.
کهنه‌‌‌ نیست‌

ناشناس چهارشنبه , ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۴:۵۸

شما‌ که‌ ……. کرسی‌ این‌ چهار‌ شهرستان‌ کهگلویه‌ ،لنده‌ ،چرام‌ غصب‌ کرده‌ اید‌ پولهای‌ مردم‌ را‌ …. وبه‌ خوردخودشان‌ دادی‌
حق‌ زندگی‌ کردن را‌ ازشان‌ گرفتی‌ نه‌ اموزش‌ پرورش‌ ،نبهداشت‌ درما‌ ن
مغدن‌ ها‌ ‌ وکشاورزان‌ را‌ غرق‌ درخشکی‌ کردی‌ پتروشمی‌ کجا‌ سدکجا‌

ناشناس شنبه , ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۰۵

سید‌ محمد‌ موحد‌ تونماینده‌ مامردم‌ شهرستا‌ چرام‌ نیستید‌ بعداز‌ ۴۵
سال‌ خاموشی بیاد‌ دوزدیهایت‌ افتاده‌ ای‌ ه. گفته. جناب‌ عالی‌ دله‌ کهنه‌
یعنی‌ چرام‌ هنوز‌ سرجای‌ خودش‌ است. شما‌ که‌ عیش‌ نوش‌ دوزدی‌ بودی‌
برای‌ چه‌ مسئولین‌ گزاشتی‌ انها‌ هم‌ مثل‌ خودت‌ بودندسگ‌ برادرشغال

ناشناس شنبه , ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۱۵

جناب. نماینده بعد‌ از‌ ۲۸سال‌ نماینده. این‌ مردم‌ بودی‌ به‌ غیراز‌ دوزید
ی‌ وعیش‌ نوش‌ چکار کردی‌ حرفهای‌تکراری‌ مردم‌ که یادت‌ دادند‌ به خودشان.‌ یاداوری‌ می‌ کنید‌ ومی‌ خواهی‌ خودت‌ رادر‌ فضای‌ مجازی‌ نشان
دهی‌ حال‌ بیمارستان‌ چار‌ درست‌ به‌ توچه‌ ربطی‌ داردبعد‌ ۴۵سال

ناشناس شنبه , ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۱۹

بله‌ ما‌ مسئولین‌ نا‌ کار‌ امد‌ نمی‌ خواهیم‌ در‌ روز‌قیامت‌ اگر‌ هست‌
برای‌ موحد‌ وفرماندار‌ هر‌ مسئیولی‌ باشه‌ امثال‌ اینها

ناشناس شنبه , ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۸:۱۲

۴۵سال‌ دیگر‌ چرام‌ اباد‌ می‌ شود‌ ومردم‌ از ازسر‌ در‌ گمی با‌ نبودن‌
سید‌ محمد‌ موحد‌ که. تازه از خواب‌ خرگوشی‌ بیدارشده‌ درمی‌ ایند‌

ناشناس دوشنبه , ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰:۰۶

سما‌ نماینده‌ نالایقی‌ هستی‌ دولت‌ رئیسیرا‌ مقصر‌ می‌کنی‌ ۳۰سال
برای این‌ چهار‌ شهرستان‌ کهگلویه لنده‌ چرام‌ بهمئی‌ کاری نکردید.
حالا‌ به فکر‌ افتادی