تاریخ انتشار : چهارشنبه 26 مرداد 1401 - 23:34

تاملی بر اظهارات عجیب معاون عمرانی استانداری کهگیلویه وبویراحمد؛

معاون عمرانی ما یا معاون عمرانی آنها!

معاون عمرانی ما یا معاون عمرانی آنها!
جلسه دولت با حضور وزیر کشور جهت بحران سیل استان کهگیلویه و بویر احمد و چانه زنی معاون عمرانی استاندار برای حل مشکلات احداث سد تنگ سرخ.

چانه زنی معاون عمرانی برای استان فارس!!!

“صبح خرد” / در حالی که سامانه بارشی اخیر  در استان کهگیلویه و بویراحمد بیشترین میزان بارندگی ها را در کل کشور به خود دیده است و سیلاب بیشترین خسارت را به مردم استان وارد کرده جلسه ای با حضور وزیر کشور جهت کمک رسانی فوری به مردم و حل فوری بخشی از خسارات از جمله نجات کشاورزی مردم باید در اولویت کاری مسئولین ارشد استانی قرار بگیرد،اما معاون عمرانی استاندار که نقش عمده ای در انتقال این موضوعات و رفع مشکلات مردم داشت به یک باره در یک حرکت جهادی همه چیز را فراموش کرده و گویی که اتفاقی نیفتاده است.

 در حالی که استان کهگیلویه و بویراحمد با مشکل تنش آبی  دچار است(اکثر نقاط شهر یاسوج و دیگر شهر ها روزانه در ساعات متعددی از آب شرب برخوردار نمی باشند)  حاجی زاده اما فرصت را غنیمت شمرده و به فکر مشکل آب شرب و کشاورزی استان همجوار پرداخت(سد تنگ سرخ) که مناطق بالادستی این سد دچار خسارت های زیادی شده و در پایین دست محل احداث این سد خسارات ناچیزی دیده آمد.

سخنان معاون عمرانی دولت های روحانی و رئیسی در  استانداری کهگیلویه و بویراحمد که معلوم نیست بودن وی چه مشکلی از مشکلات این استان  تاکنون برطرف کرده است که اینچنین به جای تلاش در  برطرف کردن مشکلات عمرانی استان کاسه داغ تر از آش می شوند نشان از این دارد که تنها چیزی که برای مسئولان ارشد استانداری و در راس آن جناب استاندار و معاون عمرانی  اهمیتی ندارد مشکلات استانی است و فقط و فقط به چند عکس یادگاری بسنده می کنند و بس.

سوال مهم و اساسی از معاون عمرانی استانداری این است که چرا به جای چانه زنی برای آب شرب سایر استان ها به خسارت سنگین سیل به حوزه کلات دشمن زیاری، طسوج چرام در کهگیلویه،کبگیان، لوداب، دنا و قسمت های پایین رود بشار و سایر مناطق آسیب دیده استان و رنج ها مردم اشاره نکردید!؟

وی در حال سد تنگ سرخ را عاملی در جهت مقاومت در برابر سیلاب معرفی کرد که که تمام خسارات سیل اخیر در بالای سد تنگ سرخ افتاد و در پایین دست اتفاقی نیفتاد.

تحصیلات معاونت عمرانی استانداری کهگیلویه وبویراحمد که از جمله مهم ترین جایگاه های مدیریتی استان است ،بهداشت و مدیریت اموزشی است و پیش از این در خوزستان نیز عملکرد چندان دندان گیری نداشت. 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 9 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 9
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

محمد چهارشنبه , ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۳:۵۷

هیچ معاون استانداری نون نسنه ایخره پاس برفتونه ایکنه

فلاحی پنجشنبه , ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۰:۴۷

کاش حاجی زاده به روستای کوچکی به نام خهکی چیتاب از توابع بخش کبگیان که مدت بیست روز است دوتاچشمه آبی این روستارا سیل نابود کرد وهم اکنو هیچ گونه آبشرب برای خود واحشامشا ن ندارندتوجه میکردند

منتقد پنجشنبه , ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱:۳۳

سد تنگ سرخ باعث بحران ۶ای زیست محیطی و تغییر اقلیم یاسوج خواهد شد. مسئولین امور آب اکثرا غیر بومی هستند و دل نمی سوزونند. معاون عمرانی استاندار هم بخاطر قحطی رجل در حوزه فنی در استان، رسیده به یک لیسانس غیر فنی و غیرمرتبط. انگار مدیریت در استان ما برای دولت ارزشی نداره که هر صاحب دار بیسوادی میاد براحتی تو استان ما هرکاری دلش بخواد انجام میده و کسی هم یقه شو نمی گیره ازش حسابرسی کنه. نهادهای امنیتی و اداره اطلاعات هم دنبال تصاحب املاک و ساخت و ساز هستند جنب اداره راه استان از زمین هایی که از راه و شهرسازی تصاحب کرده اند و وقت ندارند ببینند چه میگذره تو استان.
نمایندگان نیز شایستگی لازم برای نمایندگی این مردم را ندارند و نه سوادش را.
چه شهر گل و بلبلی است اینجا
تلخ ترین دوران داره رقم می خوره.

محمود پنجشنبه , ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۳:۳۸

سایت مشخص نیست چه نوشته و البته مشخص است فقط می خواسته بر علیه معاون عمرانی مطلب پراکنی کند که این روش مناسبی برای سایت خبری نیست و قطعا با رویه اعتماد خوانندگان خود را از دست می دهد به علاوه که معاون عمرانی واقعا پیگیر مشکلات استان و بسیار فعال و پیگیر است و به خوبی مشکلات مرتبط آستان را انعکاس و پیگیری،می کند و به به جای تشکر از وی راه تخریب را در پیش نباید گرفت که تاوان دارد . خدا فراموش نشود و حقیقت را باید گفت.

یاسوج پنجشنبه , ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۵

نه احمدزاده نه حاجی زاده دلسوز رنج های کهگیلویه وبویراحمد نیستند

انصاف پنجشنبه , ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۷

صبح خرد کارشناس شده که یا مخالف احداث سد تنگ سرخه یا برای احداث سد ابریز فریاد میزند؟ کی گفته حق با صبح خرد است!

شیراز یاسوج پنجشنبه , ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۹

حالا مگه اشکال دارد آب از یاسوج برای شیراز بیاد؟ این چه حق همسایگی است؟ سایت صبح خرد که انصاف داشت چی شده حالا بخاطر ناکارمدی معاونت استاندار حق اب شیراز نادیده میگیرد؟

پور زاده پنجشنبه , ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۰

حاجی زاده بهترین دلسوزترین مدیر استان است/هیچ کس در حد ایشان در استان نیست/حاجی زاده باید استاندار باشه

خوبانی شنبه , ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۶

بدون هیچ حب و بغضی عرض می کنم
تنها سایتی که واقعیت رو میگه و از مدیران هراسی نداره و همیشه طرف مردم بوده صبح خرد هست