پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

جلسه شورای آموزش وپرورش دهدشت با محوریت پروژه مهر ،کنکور سراسری به ریاست فرماندار برگزار شد.

فرماندار کهگیلویه با انتقاد از عدم حضور مدیران برخی ادارات در جلسه شورای آموزش وپرورش گفت : دلیلی وجود ندارد مدیران در جلسات حضور پیدا نکنند و از جلسه بعدی در صورت عدم حضور مدیر از حضور نماینده وی در جلسات جلوگیری خواهد شد.

به گزارش“پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد”، علی رضا اتابک گفت : برگزاری کنکور در شرایط هوای گرم و وضعیت کرونایی جامعه حساسیت ها را بیشتر کرده و باید برای برگزاری مطلوب آن از همه ظرفیت ها و پتانسیل ها ادارات شهرستان استفاده شود.

فرماندار کهگیلویه با انتقاد از عدم حضور مدیران برخی ادارات در جلسه شورای آموزش وپرورش گفت : دلیلی وجود ندارد مدیران در جلسات حضور پیدا نکنند و از جلسه بعدی در صورت عدم حضور مدیر از حضور نماینده وی در جلسات جلوگیری خواهد شد.

رئیس شورای آموزش وپرورش شهرستان گفت : پروژه مهر اساس کار آموزش وپرورش است و باید تمهیدات به گونه ای باشد که دانش آموزان اول مهر بدون دغدغه و مشکل سرکلاس درس حاضر باشند.

فرماندار کهگیلویه افزود : در موضوع سرویس مدارس و لباس دانش آموزان برنامه ریزی صورت گیرد به شیوه ای که با رعایت تمامی قوانین و مقررات بر اساس برنامه ابلاغی خانواده ها دغدغه ای نداشته باشند و علی رغم شرایط کرونایی جامعه برنامه ریزی در مسیری باشد که سالهای گذشته بوده و آموزش وپرورش با همکاری سایر دستگاه ها و نهادها پروژه مهر را ادامه دهد.

وی ادامه داد ؛ استفاده از ظرفیت و پتانسیل سامانه های مجازی از جمله شاد که از مهمترین سامانه های آموزش مجازی در آموزش وپرورش است در اولویت قرار گیرد تا اگر احیانا شرایط کرونا به گونه ای بود که استفاده از مدارس امکان پذیر نبود بتوانیم با استفاده از برنامه شاد و سایر برنامه ها آموزش را ادامه دهیم.

علی رضا اتابک گفت : برگزاری مطلوب کنکور مهم است و انشالله با استفاده از ظرفیت دانشگاه ها ،مصلی نماز جمعه و حسینه ها با آموزش وپرورش برای برگزاری هر چه بهتر کنکور همکاری داشته باشیم.

مدیر آموزش وپرورش دهدشت گفت : برگزاری کنکور ۹۹ ، پروژه مهر ،موضوع سرویس و لباس مدارس و سواد آموزی از جمله مهمترین برنامه های آموزش وپرورش تا شروع سال تحصیلی جدید است و تلاش می کنیم با استفاده از تمامی ظرفیت ها خود را برای آغاز سال تحصیلی جدید آماده کنیم.

علی پورک پور سالن های آموزش وپرورش را با توجه به شرایط کرونایی جامعه برای برگزاری کنکور که باید پروتکل های بهداشتی رعایت شوند کافی نداست و گفت : شرایط جامعه شرایط خاصی است و امکانات ما برای برگزاری کنکور در این شرایط کافی نیست و لازم است سالن ها و حسینه ها و همچنین مصلی نماز جمعه با تمهیدات لازم و تجهیز امکانات سرمایشی برای برگزاری مطلوب کنکور در اختیار آموزش وپرورش قرار گیرند.

مدیر آموزش وپرورش دهدشت گفت : در بحث لباس دانش آموزان اختیار عمل در اختیار انجمن و اولیا و مدیران مدارس است تا بتوانند با استفاده از الگویی که احتمالا آموزش وپرورش طراحی می کنند بحث لباس دانش آموزان را ساماندهی کنند.

پورک پور افزود : سازماندهی نیروی انسانی برای سال تحصیلی جدید از جمله برنامه های است که در قالب پروژه مهر تعریف شده است که انشالله از روز شنبه آغاز خواهد شد.

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :